Afvisninger

Afvisninger til beboerafdelingen grundet

 2010201120122013201420152016
I alt253847314965167
Pladsmangel43641831108
Fysisk sygdom0000022
Psykisk sygdom311117324
Misbrug af stoffer/alkohol0200002
Mænd0210000
Andet18202920283051
Uoplyst0000000

Andet = Andet tilbud eller eksempelvis ikke voldsramt eller ikke vores målgruppe